2. Pasaules čempionāta diena un kols; Pusfināli

Radīšanas Datums: 16 Jūnijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 15 Maijs 2024
2. Pasaules čempionāta diena un kols; Pusfināli - Spēles

Saturs

Pēc pirmās un otrās izslēgšanas kārtas četras komandas šovakar nonāca Smite Pasaules čempionātā Atlanta, Gruzija. Abas komandas no Ziemeļamerikas un Eiropas reģioniem palika, un abām pusfinālā abām bija jāsaskaras ar saviem reģionālajiem partneriem.

Pirmā spēles diena bija starp Titānu un SK Gaming, gan no Eiropas reģiona.

Titānam ir bijis neticams stāsts, kas nāk no amatieru reitinga uz Wildcard turnīru, pārspējot SK, lai nodrošinātu savu vietu pirmajā vietā. No otras puses, SK Gaming ir bijusi ilgāka profesionālā karjera, un tā ir izveidojusi īpašu fanu bāzi. Mēs esam redzējuši daudz SK fanu SWC, neskatoties uz to, ka tas notiek Ziemeļamerikā.

Viena spēle

Abas komandas pirmās spēles sākumā parādījās labi, bez nogalināšanas desmit minūtes. Titānam izdevās streikot ar pirmo asinīm, izlaužoties komandas cīņā, kas beidzās ar titulu 4-2. Spēle turpināja palikt pat, Titānam liekot spiedienu uz SK, uzturoties 2-3 nogalēs līdz 30 minūšu atzīmei, kad Titans uzvarēja zelta dusmas un ugunsdzēsības milzu. Ar pievienoto bifu, pieredzi un zeltu Titans devās uz ienaidnieku Phoenixes un spēja izņemt SK visu komandu šajā procesā ar 21-14 punktu skaitu. Titans vēl vienu reizi uzvarēja Uguns milzu un devās uz ienaidnieku Titānu, nodrošinot pirmo uzvaru.

Otrā spēle

Otrā spēle starp Titānu un SK sākās lēni, bet Titāns nodrošināja pirmo nogalināšanu mazliet mazāk par 6 minūtēm. Titan nabs vēl 3 nogalina ar 12 minūšu atzīmi, SK cīnās par atgriešanos. Pēc 17 minūšu atzīmes SK izdodas uzņemt trīs titāna locekļus, bet viņi nevar nodrošināt zelta dusmas.

Balstoties uz savu impulsu, Titans nogalina četrus SK spēlētājus, virzoties uz priekšu pie 20 minūšu atzīmes ar rezultātu 14-7 Titan. Pēc 30 minūtēm ir trīs SK locekļi, un Titans nospiež pretinieku Phoenixes. Titāns uzvar ienaidnieku Titānu un nodrošina vietas finālā ar iespēju $ 1,3 miljoni.

Otrā spēle ir starp Ziemeļamerikas māsu komandām, Kognitīvo Prime un Kognitīvo Sarkano.

Cognitive Prime ir veterānu komanda profesionālajā ķēdē un noteikti ir pūļa iecienītais SWC. Kognitīvā sarkana ir jaunākā komanda, bet Ziemeļamerikai izdevās nodrošināt pirmo vietu. Šī sacensība noteikti bija ikviena spēle.

Viena spēle

Pirmā spēle starp „Cog Prime” un „Cog Red” sākas ar „Prime”, kas pirmo reizi nogalina pret „Red” jau 1 minūšu laikā. Pirmā lielā komandas cīņa beidzas ar 4-4 sitieniem pie 6 minūšu atzīmes. Cog Red izdodas sagrābt pirmo zelta dusmas, bet tas ir riskants spēle, un viņi zaudē trīs spēlētājus uz Prime. Sarkanais vīns ir zelts, bet atpaliek no pieredzes, ar nogalināšanas punktu 10-7 uz Prime. Pēc 10 minūšu Prime vadīšanas, Red izdodas sasaistīt rezultātu 14-14 ar 27 minūšu atzīmi. Tā ir cieša spēle, bet Red pārņem karti, noslaukot visu Prime komandu. Viņi virzās uz priekšu un uzvarēs Prime's Titan, lai uzvarētu pirmajā spēlē.

Otrā spēle

Otrā spēle sākas ar pirmo asinīm, kas dodas uz Kognitīvo Sarkano, bet premjers patiešām sāk pārņemt karti un dominē. Pēc 24 minūšu atzīmes, premjers nogalina 23-12, un tam ir gandrīz pilnīgs kartes pārklājums. Premjers pārceļas uz Red Fēniksu un nospiež viņu Titānu, bet Sarkans pārvērš tabulas un izdodas izspiest tos pirms Titāna krita. Kognitīvais sarkans nospiež atpakaļ, aizvedot 4 no premjera spēlētājiem pie 27 minūšu atzīmes. Sarkans izņem Fire Giant, bet Prime sagūstīs citu Zelta dusmas sakāvi. Premjers atkal pēc vājinātā ienaidnieka Titana atkal nonāk 40 minūšu garumā un paņem to, lai uzvarētu spēli, sasaistot spēli 1-1. Šī spēle ir visilgākā Čempionātā līdz šim.

3. spēle

Pēdējā spēle starp kognitīvo sarkano un kognitīvo premjerministru sākas ar sarkano satveršanas pirmo asiņu pēc pirmās minūtes. Abas komandas paliek diezgan labas arī pirmajās desmit minūtēs, bet Prime dominē pirmajā komandas cīņā un uzņem pirmo zelta dusmu, lai dotu viņiem vadību zeltā un pieredzē. Pēc šī pirmās piepūles premjerministrs patiešām kontrolē karti, un viņi uzvarēs ātru uzvaru, pārvarot Red's Titānu pēc 27 minūtēm. Kognitīvais prezidents ir uzvarējis pret savu māsu komandu, un rītdienas finālā viņš uzņems Titānu.

Pasaules čempionāta „Smite” otrā diena ir beigusies, bet satraukums vēl nav beidzies.

Rīt tiks aptverti finālspēles un mierinājumu spēles, kā arī cosplay konkursa fināli, tāpēc palieciet uz GameSkinny visiem 2015.gada Smite Pasaules čempionāta atjauninājumiem. Ja jūs neesat pie SWC, šeit ir, kā skatīties finālā dzīvot rīt!