Autors: Carl Weaver
Radīšanas Datums: 24 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 25 Aprīlis 2024
Liktenis un resnās zarnas; Es ceru, ka jums patiešām patīk Crucible & period; & period; & period; - Spēles

Saturs

Liktenis ir mana mīlestība un naids. Kamēr es patiešām izbaudu šaušanu un PvE (labi, lielākā daļa no tā, jebkurā gadījumā), ir ķekars sīkumi, kas aizdegas kā sāpīgs īkšķis, un tas vada mani traks. Ja mēs beigsim šo saraksta beigas, šis raksts turpināsies jau sen.

Tātad, tikai sākumā es vēlos runāt par spēļu grupām. Vai pareizi, rīku frakcijas pārdod.

Grind

Ikviens, kurš spēlēja Liktenis vairāk nekā vienu dienu, iespējams, ir redzējuši galvenos frakcijas pārdevējus ap torni, ar jauno monarhiju, mirušo orbītu un nākotnes karu kultūru visu laiku, un, protams, pastāvīgo Vanguardu, kas dzīvo galvenajā zālē . Arī Crucible tiek uzskatīta par kādu no frakcijām spēlē. Ir arī karalienes devība un dzelzs baneris. Mēs kā spēlētāji noslīkst slīpēšanas iespējas jau aizraujošā spēlē, un katrai frakcijai ir sava reputācijas statistika. Tāpat, izņemot Vanguard, visas frakcijas izmanto gandrīz tikai Crucible Marks un ieteikumus, lai nopirktu savus izstrādājumus. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties, lai daži no labākajiem rīkiem, ko zīmes var nopirkt, jūs pavadīsiet daudz laika Crucible, spridzināšanas un kļūst blasted smithereens jūsu kolēģiem spēlētājiem.

Cik daudz laika, jūs jautāt? Es vadīju numurus, privāti, savam 30. līmenim - medniekam, kuram es vēlējos izbūvēt dažus stilīgākos priekšmetus, ko pārdeva nākotnes kara kulta (man patīk viņu krāsains, ko es varu teikt?).

Ja vidēji Crucible atbilst 12 minūtēm, tas ir 38 līdz 57 stundas, kas iztērētas vairāk nekā 6 nedēļas, jo Bungie ir 100 zīmes nedēļā.

Ļaujiet man koplietot man atklātu paziņojumu. FWC jau bija nejaušs kritums, kas man bija smagais mašīnu lielgabals, tāpēc es no karodziņiem nokļuvu no saraksta, bet tas atstāja mani ar vēl neaizmirstamu uzdevumu - sasmalcināt Crucible (mans vismazākais mīļākais spēles režīms) pārnesumu, ko es gribu. Zemāk es uzskaitīju rīkus, kurus es esmu, un to cenas:

570 Crucible Marks

Es drīkstu teikt, ka tas ir daudz darba, lai iegūtu visu. Kā par kopējām Crucible spēlēm nepieciešams, lai iegūtu to, kas man nepieciešams?

285, pieņemot, ka visas spēles atbilst vai tiek zaudētas (ņemot vērā PVP prasmju neatbilstību katrai spēlei, kuru esmu kādreiz bijusi, smieklīgi vairāk nekā iespējams). Vai varbūt es laimēšu un laimēšu katru spēli, tādā gadījumā man būs tikai 190 spēles. Ja vidēji Crucible atbilst 12 minūtēm, tas ir 38 līdz 57 stundas, kas iztērētas vairāk nekā 6 nedēļas, jo Bungie ir 100 zīmes nedēļā.

Jebkurā gadījumā, tas nav kaut kas, ko es varu noķert nedēļas nogalē, kas ir ļoti smaga darba.

(Slikta) ietekme

Tas nav draudzīgs Bungie pasaules PvE spēlētājiem. Agrākā dzīvē Liktenis, PvE spēlētājam bija pieeja Materiālu apmaiņai, kas nodarbojas ar mūsu praktiski nevērtīgajiem spinmetāliem, hēlija spolēm, garu ziediem un relikvijas gludekļiem, kas aizsērēja mūsu krājumus un velves. Es domāju, ka mēs tos izmantojam, lai izlīdzinātu mūsu leģendāro un eksotisko rīku, bet tas aizņem diezgan daudz materiālu. Un tomēr gandrīz katrs spēlētājs, ar kuru esmu satikies, uzvedas kā labs mazais RPG spēlētājs un cīnās tik daudz, cik mēs varam, izņemot tagad, kad šie cēloņi nenonāk. Man ir vairāk nekā 500 spinmetālu manā glabātuvē, un reizēm es tos nopūšu un izdzēšu. Dažu dienu laikā mans kompulsīvs Liktenis kleptomānija ir uzpildījusi minēto atlicinātāju. Reiz, es varētu būt iemaksājis tos, kas paredzēti Crucible vai Vanguard zīmēm. Varbūt nav daudz, vecajā sistēmā, bet tas ir labāks par Jack-neko, ko es tagad saņemšu, lai dzēstu tos vairumtirdzniecībā, un tas mazināja nevajadzīgās slīpēšanas apjomu, ko es būtu darījis krustā.

Es neesmu svešs argumentam, ko es šeit daru. Bieži atbilde man ir tā, ka spēlētājiem, kas nevēlas spēlēt krustā, nevajadzētu saņemt Crucible rīkus. Tas ir labi, bet starp spēlētājiem un augstākā līmeņa Crucible rīkiem ir pārāk daudz slīpēšanas.

Šajās dienās es ievadīšu Kontroles spēli, palīdzēšu sagūstīt šo pirmo kontrolpunktu un pēc tam bezgalīgi klīst un pēc tam nomirt daudz. Pēc 12 minūšu miršanas es saņemu savas 2-3 Crucible zīmes atkarībā no tā, cik daudz manu komandu izmantoja pretiniekiem. Dažreiz es izlemju, ka patiešām mēģināšu jautri pavadīt laiku, bet rezultāts nekad nav lielāks par 2-3 zīmēm.

Pat ikdienas Crucible spēles piedāvājumā nav daudz vairāk. Un, kā jau minēts, ir 100 simbolu nedēļā, kas nodrošina, ka es nesaņemu savu pārnesumu ātrāk par 6 nedēļām.

Vanguard rīku iegūšana ir nedaudz ātrāka, ja nekādu citu iemeslu dēļ nav piekļuves Vanguard Strike atskaņošanas sarakstiem, kas arī nodrošina uzticamu un uzticamu laupījuma atgriešanos, lai pa to laiku izspēlētu spēlētājus, kā arī augstākas atzīmes, bet vēl ir vāciņš, piespiežot patvaļīgu barjeru starp spēlētājiem un to, ko viņi patiešām vēlas.

Ir daudz kas patīk Liktenis. Tas izskatās lieliski, spēlējas gandrīz nevainojami, un kopīgās pasaules aspekts rada vairākas izmisīgas un episkas cīņas. Bet, tā kā ikviens, kurš spēlē, jums pateiks, spēle dara tikpat daudz nepareizas, un sasmalcināšanas barjeras ir tikai tad vairāk nekā tas, ko daudzi, manuprāt, labprātāk risinātu.

Iedomājieties uz brīdi, ka jūs lasāt patiešām labu grāmatu. Jūs nevarat gaidīt, lai redzētu, kā stāsts ietin. Vai briesmīgais varonis iznāks no šī nāves slazda un ietaupīs dienu? Izņemot gadījumus, kad jūs gatavojaties pagriezt lapu uz nākamo nodaļu, autors iet uz augšu, paņem grāmatu un pārvērš to atpakaļ uz nodaļu, kuru viņš ir izvēlējies, un stāsta: „Lai nokļūtu nākamajā nodaļā, nekas nav jāizlasa bet šī agrākā nodaļa es izvēlējos. Katru reizi, kad to izlasīsiet, es jums sniegšu zīmi. Ja jums ir 50 žetoni, jūs varat izlasīt vēlamo nodaļu. Tomēr jūs nedrīkstat nopelnīt vairāk par 5 žetonu nedēļā. ”Cik svarīga ir šī nākamā nodaļa?

Spriežot pēc pilnas frakcijas pārnesumu komplektiem, ko esmu redzējis spēlējot, tas ir diezgan svarīgi. Bet vai “uzvara” patiešām būtu pazemināta, jo tā būtu pat pusi tik ilga, cik vēja? Ja jums patiešām būtu bijis jāmaina režīms, jums, iespējams, sešas nedēļas nebūs iespējams pavadīt laiku, lai pabeigtu savu kolekciju? Un tā ir tikai viena frakcija. Kas ir daudz laika un pūļu, kas būtu nepieciešams, lai šo procesu atkārtotu pat tikai Jaunajā monarhijā un Nāves orbītā kopā ar nākotnes kara kultūru? Es nevēlos palaist šo numuru kopu. Es patiešām nevēlos zināt - man tikai jāzina, ka man nav šāda laika.

Problēmas

Liktenis tika reklamēts kā sava veida „galīgais spēlētājs pret vidi” šāvējs, tāpat kā nedaudz vairāk „nopietna biznesa” versija Borderlands ar augstāku zinātniskās fantastikas estētiku. In Borderlands, ir spēlētājs pret spēlētāju, bet tas ir domāts, lai tas būtu jautri malā no PvE. PvP nav pievērsta liela uzmanība - tā ir jautra, konkurētspējīga novirze no galvenā notikuma, kas ir lieliska pasaule, lai uzspridzinātu lietas, iesaistot rakstzīmes un diezgan jautru (ja ne pasaules klases) stāstu. Liktenis gandrīz visu uzsvaru liek uz PvP. PvE, kas bija tik bieži ballyhooed laikā preses ķēdes pirms izlaišanas izrādījās pāris desmiti stāsts misijas, mazāk nekā desmit streiki, un (tagad) divi liela mēroga reidi, kas ir praktiski nepieciešama, lai labākais ne Crucible rīkiem. spēle.

Par spēli, kas tika reklamēta gandrīz tāpat kā spēle, kas varētu traucēt Borderlands kā spilgts PvE piemērs, Liktenis tas ir pārsteidzošs darbs, lai izspiestu spēlētājus prom no PvE.

Stāsts ir vājš un praktiski nepastāv, rakstzīmes var būt arī torņa sienās iebūvētie bankomāti, un galvenais stāsts nāk ar mazāk nekā pusstundu satura.

Par spēli, kas tika reklamēta gandrīz tāpat kā spēle, kas varētu traucēt Borderlands kā spilgts PvE piemērs, Liktenis dara pārsteidzošu darbu, lai pārvietotu spēlētājus prom no PvE un PvP arēnā, kas nav tas, ko daudzi no mums (ieskaitot sevi) uzskatīja, ka mēs esam pierakstījušies, kad mēs iegādājāmies spēli.

Mēs cerējām un uzskatām, ka mēs nonāksim spēlē, kas bija smags komandas šāvējs ar dažiem lieliem PVP kā malas, bet tiešām, mums ir pretējs. Mēs saņēmām vēl vienu “konkurētspējīgu multiplayer spēli ar attaisnojuma grafiku, lai attaisnotu visas šīs stundas, kuras jūs pavadīsiet Crucible” veida spēlē. Liktenis ir tikai Call of Dutygalu galā, valkājot sci-fi ādu. Bet tad atkal tas ir Cracktivision Activision spēle. Bungie bija tikai pārdošanas punkts, šķiet. Kauns mums par ticību.

Ko var darīt?

Tagad, DLC un Expanisions vecumā, pastāvīgi atjauninājumi un praktiski nodrošinātie turpinājumi, Liktenis nav jāturpina kā nespēja uzsākt-kā-reklamētu spēli tā ir uz visiem laikiem. Lai veiktu vienu galīgo Borderlands salīdzinājums, pats pirmais Borderlands spēle sākās ar neskaidru un neapmierinošu (ja tas ir ilgāks par Destiny) galveno stāstu un lielo atkarību no slīpēšanas. Tomēr šis stāsts kļuva uzjautrinošs, un pasaule kļuva pievilcīgāka, kā to atklāja DLC nodaļas, un Borderlands 2 pēc izlaišanas praktiski bija klases augšgalā Borderlands 1Sākotnējās kļūmes un Borderlands 2 turpināja kļūt vēl lielāks, labāks un plašāks, jo pēc publicēšanas tika pievienots vairāk satura (es mīlu savu Mechromancer!). Tas nav iemesls vai cerība, ka tas varētu notikt arī ar Liktenis.

Bungie spēj lieliskus stāstus un jēgpilnu kooperācijas spēli - vienkārši apskatiet viņu ierakstus Halo sērijā. Es domāju, ka LiktenisBungie stāsta, ka nākotne kā lielisks kooperācijas tituls stāsta Activision “nē, tas ir veids, kā mēs veidojam MŪSU spēli. Jūs vienkārši pārdodat lietu kā labu mazo izdevēju. ”

Ja vien tas viss nebija slepeni, Bungie vaina sākās. Tādā gadījumā mēs, iespējams, esam pieskrūvēti.

Vilku nams gatavojas saskarties ar kalnu cīņu un visu vai neko. Ņemot vērā to spēlētāju skaitu, kuri ir nogurdinoši darīt to pašu veco lietu vairāk un vairāk, un pēc tam atstājot (vai nu labu, vai līdz nākamo izvērsumu sasniegšanai), HoW gatavojas nolaist bumbu no parka, ja Liktenissatraukums pirmā iemaksa būs iespēja palikt derīga izvēle spēlētājiem.