Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 7 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 10 Maijs 2024
Anonim
Versus režīms un resnās zarnas; RIFT vs & periods; Neverwinter & lpar; Galīgais spriedums un aiz & rpar; - Spēles

Saturs

Šīs funkcijas sākumā es meklēju atbildi uz jautājumu: kāda spēle ir vislabākais, lai mani gribētu spēlēt ārpus apmācības?

Uz papīra RIFT ir uzvarējis ar rezultātu 3-2, bet tas nav īsts stāsts. Mana pieredze abās jaunās spēlētāju pieredzēs bija jaukta - daži no tiem bija jautri, citi bija nomākti - bet lielākoties man bija liegta spēlēt.

Ko tālāk?

Protams, es esmu redzējis ļoti maz vai nu spēles, un tas līdz šim ir bijis vientuļnieks. Mana agrīna pieredze ir radījusi vairāk jautājumu nekā atbildes.

Man ir interese redzēt, kā spēle izvēršas, lai izmantotu masveidā vairāku spēlētāju aspektu. Es joprojām neesmu redzējis dinamisko saturu RIFT kas ir tās galvenais priekšstats, un es neesmu pārliecināts, kā Neverwintercīnīties būs stāvēt grupā tuvcīņa - vai viņi vienkārši kļūs izmisīgs klikšķu fests vai spēlētāji koordinēs labu efektu?

Ir arī citi abu spēļu elementi, kas dod man iespēju turpināt izmeklēšanu. RIFT ir sava izmēru sistēma, kas, šķiet, ir ieskrāpējusi spēlētāju, kuram ir nieze ar kādu stilu, piedāvājot "... tēlu, kas gaida jūsu iztēli un roku darbu. sasniegt? "

Neverwinter šo spēlētāja satura ideju uztver vēl vairāk, ļaujot spēlētājiem izveidot visus dungeon gadījumus spēlētājiem, kuri izmanto The Foundry sistēmu. Neverwinter spēlētāji tiek aicināti:

"... [es] esmu pamatojums episkajam piedzīvojumam, kurā spēlētāji nonāk zemes dziļumā, meklējot punduris dārgumus, vai iemet tos pret gandrīz neiespējamu izredžu, lai izglābtu Neverwinter pilsētu."

Kāda cenu brīvība?

Jāatzīmē, ka mikrotransakcijas kultūra gudri neuzrādīja seju nevienā apmācībā. Es esmu pārliecināts, ka, ja es būtu jutis spiedienu, lai manu roku savā kabatā, sākumā, es būtu uzreiz nokļuvis pie izejas pogas. Tomēr es novērtēju meistarības un darbaspēka apjomu, kas nepieciešams, lai izveidotu un uzturētu funkcionālu MMO, un tas ir tikai pareizi, ka agrāk vai vēlāk man jāmaksā par privilēģiju izmantot šos pakalpojumus.

Tātad, ko es atgriezīšos? Telāras rifās bojātās lidmašīnas vai bezvainīgās pilsētas Neverwintera?

Šajā posmā, iespējams, abi, jo ne mani kaitinoši, lai zaudētu interesi un abiem potenciāli būtu daudz izklaides.

Bez tam, viņi ir brīvi, līdz es izvēlos citādi.

• RIFT tīmekļa vietne
  • Neverwinter tīmekļa vietne

Vai tu spēlē RIFT vai Neverwinter? Vai jūs piekrītat šim novērtējumam? Ļaujiet mums uzzināt savas domas un kādas ir jūsu pieredzes, kas pārsniedz konsultācijas, ir zemāk esošajos komentāros.

PREVIOUS: C0mbat pieredze

Atpakaļ uz sākumu: Versus režīms: RIFT vs Neverwinter