SMITE Pasaules čempionāta 2016. gada ceturkšņa fināla rezultāti

Radīšanas Datums: 6 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 16 Maijs 2024
Smite World Championship 2016 - Grand Finals (Game 1 of 5)

Saturs

Pēc izvietošanas kārtām 1. dienā sešas komandas palika SMITE Pasaules čempionāts. Šodien viņi atgriezās uz skatuves, lai spēlētu labāko no 3 spēlēm, cenšoties nopelnīt vietu rītdienas pusfinālā.

Bet neviena no spēlēm, ko mēs šodien redzējām, nebija 3. spēle. Trīs no četrām kopām NA un ES lielvaras izspēlēja komandas no Ķīnas un Brazīlijas. Pēdējās dienas spēles bija viena no otras ES komandām, taču kopa joprojām bija vienpusīga.

Lūk, galvenie ceturkšņa fināla rezultāti:

Paradigma pret Oh My God

2-0, par labu Paradigm

1. spēles sākumā izskatījās, ka ķīniešu komanda OMG būs nepatīkama par Paradigm (ES). Viņi ieguva pirmo asinīm un agrīnu vadību, bet paradigma nozaga pirmo zelta dusmas nogalināšanu. Daži galvenie nogalinājumi palīdzēja Paradigm izlīdzināt spēli. OMG kļuva neaizsargāti, sadalot pārāk daudz, pirms viņi bija gatavi, un Paradigm uzlika tiem 4-1 noslaucīt. Viņi ieguva otro zelta dusmu, pēc tam pārdeva 2 dalībniekus uz 5 OMG nogalina tikai dažas minūtes vēlāk. Tad viņi atkārtoja sevi ar citu Fury nogalināšanu un vēl vienu 5-2 tirdzniecību viņu labā. Viņi paņēma ugunsdzēsēju milzu, tad stājās OMG bāzē, lai spēlētu spēli.

Dang, @paradigmGG, kas spēlē gandrīz perfektu šo spēli. Viņi sistemātiski iznīcina opozīciju katrā atvērumā. #SWC

- LostScarf (@LostScarf) 2016. gada 8. janvārī

OMG bija daudz spēles 2. spēlē, bet paradigma bija neapturama. Viņi paņēma pirmo asinīm tikai 19 sekundes. Viņi zelta dusmas uzņēma agri un ieguva spēcīgu vadību. Viņi konsekventi bloķēja komandas cīņas, izvēloties OMG dievus katrā joslā. Tas noveda pie sniega bumbas, un Paradigm ieguva spēli ar 18K EXP un 10K zelta svinu, kā arī iespaidīgu 30–8 nogalināšanas skaitu. Šis otrais uzvaras lauza OMG šogad no SWC.

Enemy vs Pain Gaming

2-0, Enemy labā

NA komanda Enemy veica Pain Gaming (Brazīlija) šajā komplektā, un Pain ieguva labu sākumu 1. spēlē. Viņi ieguva pirmo asins un zelta dusmas, bet mērķis bija par cenu. Sāpes zaudēja divus torņus secīgi, un Enemers nabbed priekšrocības no tiem. Zelta dusmas devās uz ienaidnieku, tad viņi nogādāja 4 slepkavības uz sāpēm. Viņi drīz pēc tam atnesa ugunsdzēsēju milzu, un 3-0 tirdzniecība atbrīvoja ceļu, lai viņi varētu uzņemt Titānu un spēli.

Pasaule turpina apšaubīt mūs, un mēs turpinām pierādīt tos nepareizi! Nākamā pietura: pusfināli pret @paradigmGG. #SWC pic.twitter.com/hFpa2nC7bL

- Enemy (@EnemyGG) 2016. gada 8. janvāris

2. spēle neiedarbojās ar sāpēm. Viņi ieguva pirmo asinīm, bet Enemy izkāpa zelta dusmas tikai dažas minūtes. Labāks komandas darbs un izcilākā karjeru audzēšana deva Enemy spēcīgu līderi agrīnā spēlē, un tas sniega pļāpāt uz zemes nogruvumu. Otrs zelta dusmas, ugunsdzēsēju gigants un 5-0 slaucīšana bija tikai daži no lielākajiem Enemy spēlēm. Tas nebija ilgi pirms viņi devās uz Titānu un uzvarēja spēlē. Viņi to darīja ar pilnīgu kartes vadību, kā arī - sāpes nepiedalījās vienam mērķim visā spēlē.

Ienaidnieks pāriet uz pusfināliem, bet ceļš ir beidzies ar sāpēm.

Cloud9 pret Qiao Gu Reapers

2-0, par labu Cloud9

Valdošās pasaules čempioni, Cloud9 (NA), pirmo reizi piedalījās 2016. gada SWC. Viņi dominēja visā spēlēs, pilnībā izslēdzot ķīniešu komandu QG.

Pirmajā spēlē, Cloud9 bija 5 nogalina uz kuģa 2 minūtes. QG nesaņēma savu pirmo nogalināšanu līdz 10 minūšu atzīmei, atstājot nogalināšanas skaitu 10-1. Cloud9 ieguva divas zelta fury un piespieda vairākas komandas scuffles.Ar 19 kājām uz klāja 23 minūšu laikā, Cloud9 pārcēlās uz Fire Giant. 5-1 saskaras noskaidroja QG bāzi, lai viņi varētu veikt Titan. Viņi sacerēja spēli 27 minūtēs ar 25 nogalināšanu - tieši piecas reizes vairāk nekā QG.

Un # C9SMITE veiciet komplektu 2-0 virs Qiao Gu pārnesējiem @SmiteGame # SWC2016 ceturtdaļfinālos! Viņi rīt atgriezīsies Semis! #GGWP

- Cloud9 (@ Cloud9gg) 2016. gada 8. janvārī

Spēle Nr. 2 gāja tikpat līdzīgi, kad 6 nogalina ar Cloud9 jostu pie 3 minūšu atzīmes. Viņi agri uzņēma zelta dusmas, un QG spēja tikai vienu nogalināt, kamēr Cloud9 piecēlās. 15. QG viduslīnijas fīnikss samazinājās par 18 minūtēm. ar dūšīgs 30-6 nogalināt svinu pār QG. Tas izvilka ķīniešu komandu no pasaules čempiona titula.

Fnatic vs Epsilon

2-0, Epsilona labā

Šķita, ka tā ir vienīgā diezgan saskaņotā dienas spēle. Savā regulārajā sezonā ES komandas Fnatic un Epsilon ir partneri. Tātad viņi labi pazīst viens otru spēlē stilus.

1. spēle bija garākā dienas spēle. Mēs neredzējām pirmo asinsizplūdumu, kamēr Fnatic nenokavēja 12 minūtes. Tas bija pēdējais svilpe, kurā Fnatic iznāca uz augšu. Epsilons nāca no aizmugures un paņēma otro zelta dusmu, pēc tam nolaižot 5-0 noslaucīt uz Fnatic laikā, kad viņš sašūpa pie ugunsdzēsēju milzu. Bez Fnatic biedriem, kas viņus apturētu, Epsilons pievērsa savu uzmanību no FG uz savu bāzi, ātri ieņemot spēli.

Un @ Epsilon_eSports izslēdzas @ FNATIC pic.twitter.com/T16rXwB4r5

- HiRezCooper @ SWC (@HiRezCooper) 2016. gada 8. janvāris

Epsilon dominēja no sākuma līdz pabeigšanai 2. spēlē. Fnatic kļūdījās, ļaujot Janusam aizliegt fāzi. Epsilona vidus spēlētājs Yammyn ir Janusa spēles meistars - varbūt labākais pasaulē. Un viņa šodienas sniegums nebija izņēmums. Epsilons ieguva pirmo asinīm un pirmo zelta dusmu, pirms tam sākot veselīgu 9-3 nogalināt. Fnatic nebija nekādas kartes kontroles jebkurā brīdī, satverot tikai divus torņa mērķus kā Epsilon saimniecībās audzētās nometnes un zelta fury. Pēc tam, kad visi Fnatic locekļi lēnām pacēla, Epsilons aizveda ugunsdzēsēju un sāka stumt viņu bāzi. Fnatic zināja, ka viņu brauciens bija beidzies, un viņi atteicās, tiklīdz tika pārkāpta bāze.

Ko tālāk

Rīt mēs pārvietosimies uz pusfināla kārtu, un mēs redzēsim otro pusfināla spēli „Xbox One Invitational”. PC spēles būs labākās no 5, un Xbox spēles būs labākās no 3. Šeit ir gaidāmās spēles sestdien, 9. janvārī:

• 11:15: Paradigma pret ienaidnieku
  • 15:45: Cloud9 vs Epsilon
  • 8:15: Eager vs EnvyUS

Lai sekotu līdzi darbībai, varat skatīties oficiālo plūsmu SMITEPieskarieties kanālam vai sekojiet @SmitePro Twitter. Un palieciet uz GameSkinny, lai iegūtu vairāk atjauninājumu, jo mēs turpinām aptvert šo notikumu no Atlanta!