Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 13 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 4 Maijs 2024
Sezonas beigu beigas un resnās zarnas; Aizvērt & komats; Uzziniet vairāk un komatu; Rank Up & period; - Spēles

Es pastāvīgi dzirdu cilvēkus, kas jautā: "Kāds ir labākais veids, kā uzlabot savu rangu Līgas Līgas?" Lai gan daudzi cilvēki bieži vien sniedz vai saņem tādas pašas atbildes, “ne dusmas” vai “pirkt nodaļas”, es jums sniegšu to, kas, manuprāt, ir izdevīgākie padomi kāpņu izspiešanai un pārvietošanai pa rindām.

1. Atspējot / visus Tērzēšana

Nav nekādas priekšrocības, ja ir iespējota / tērzēta. Sazināšanās ar otru komandu, kamēr spēle spēlē, nav paredzēta gala mērķim - iznīcināt ienaidnieka saikni.

2. Veikt pārtraukumu starp spēlēm

Uzvarēt vai zaudēt piecelties un staigāt apmēram 5 minūtes. Paņemiet glāzi ūdens, izstiepiet, atveriet logu, dodieties uz mazgāšanas telpu, jebko. Pogas “Atskaņot vēlreiz” pārtraukšana ļaus jums uzlabot savu koncentrāciju, kad atkal sākat darbu. Koncentrēšanās uz datora ekrānu stundas laikā ir ne tikai kaitīga jūsu labsajūtai, bet arī var samazināt jūsu uzmanību uz ilgstošu spēļu sesiju.

3. Uzstādiet Ego malā, emulējiet profesionāļus

Viņi nekļuva par labākajiem spēlē bez iemesla. Meklējiet ceļvežus, rūnas / meistarus un veidojiet pasūtījumus populārākajiem čempioniem. "Man ir iestatījums, lai atbilstu manam playstylei," lai gan tas var būt taisnība, ir iespējams, ka jūsu playstyle ir neoptimāla un to var uzlabot!

4. Komforts Pick> Counterpick

Jo īpaši zemākā ranga spēlēs es redzēju, ka cilvēki runā par to, kā X čempions bija Y čempiona visgrūtākais skaitītājs, jo viņi kaut kur to izlasīja tīmekļa vietnē. Tas var būt taisnība, bet tas neatspoguļo pieredzi, ko katrs spēlētājs spēlē savu čempionu. Pēriens Fizz pret Twisted Fate teorētiski ir labi un labi, bet, ja jūs nekad neesat spēlējis Fizz, pirms jūs atrodaties ievainots pasaulē.

5. Esiet kaitinoši ar Smart Pings

Man vienalga, cik kaitinošs ir jūsu tops valoda. Ja paskatās uz minimapu un redzat džungleri, kas nāk pie viņa, jums labāk jāsāk spamēt šos atkāpšanās impulsus, jo ir 99% izredzes, ka viņš neraugās uz minimapu. Ļaujiet cilvēkiem uzzināt, kur jūs dodaties katru reizi, kad jūs atstāt joslu! Jautājiet palīdzību ar ping, nevis ierakstiet to un izlaižot pēdējos rezultātus. Paziņojuma skaņa ir lielākā daļa komandas komunikācijas un radīs jūsu komandas biedriem informāciju par minimālo informāciju.

6. Sašauriniet savu čempiona baseinu

Vienīgā reize, kad jūs kādreiz varējāt spēlēt katru čempionu ar tādu pašu kalibru, bija pirms jūs kājām uz Rifta. Jūs nekad nespēsit izpildīt arī 80-100 čempionus, ja jūs varētu spēlēt tikai 8-10. Atrodiet savus favorītus katrā lomā un pieturieties pie tiem. Prakse, prakse, prakse!

7. Tas ir labi, lai rindu Dodge

Zaudējot 3 LP un 5 minūtes, ir daudz labāk nekā zaudēt 15 LP un 45 minūtes. Ja jūsu komanda ir ļoti nesadarbīga vai slīpā no iepriekšējās spēles, bieži vien ir ļoti labs laiks 5 minūšu pārtraukumam. Lai gan es bieži atturēšu no čempiona cienītājiem, ja jūsu komandai trūkst nevienas no 5 galvenajām lomām komandā, ir arī labs laiks izvairīties.

8. Apsildiet spēli IN un OUT

Ir iemesls, kāpēc profesionāļiem ar rokām ir roku sildītāji. Ticiet vai nē, jums būs ievērojami lēnāka reakcijas laiks, ja rokas ir aukstas. Spēkā, kurā burtiski otrās daļas var būt atšķirība starp spēļu uzvarēšanu un zaudēšanu, nevar sabojāt sev visas iespējas.

Spēlēt iesildīšanās spēli. Tam ne vienmēr jābūt leģendu līgas. Spēlēt spēlējot kaut ko, kas pārbauda jums precizitāti, reakcijas laiku un kustas pirkstus. Tādas lietas kā OSU vai Typeracer ir labas.

9. Klausīties mūziku

Mūzikas klausīšanās priekšrocība ir izziņas funkcijas uzlabošana. Mūzika, kurai trūkst vokāla, ir vislabāk piemērota, lai neieviestu ārējus stimulus vai mazinātu spēļu skaņas efektus, kas var negatīvi ietekmēt veiktspēju.

10. Pārtraukt spēles spēli

Ja jūs esat zaudējis vairākas spēles pēc kārtas, vienkārši pārtrauciet spēlēt spēli. Vai jūs domājat, ka jūs esat, vai ne, patiesība ir tā, ka jūs noliekat. Tā ir emocionāla reakcija, ka mums ir maza kontrole pār cilvēkiem. Pēc 3-4 zaudējumiem jūs spēlēsiet daudz sliktāk, nekā pēc 3-4 uzvarām.

Ja jūs ievērojat visus šos padomus un tos uztverat nopietni kopā ar necilvēcīgām un pērkamām nodaļām, jums vajadzētu redzēt uzlabojumu jūsu vispārējā vērtējumā laikā, kad kāpņu sezona tiek slēgta dažu nedēļu laikā.