3. Pasaules čempionāta diena un kols; Fināli

Atjaunināšanas Datums: 8 Maijs 2024
Anonim
3. Pasaules čempionāta diena un kols; Fināli - Spēles

Saturs

Likmes bija augstas pēdējās dienas dienā Smite Pasaules čempionāts Atlantā, Gruzijā. $ 2,5 miljonu dolāru vērtas lielas likmes.

Pēc ļoti konkurētspējīgas dienas divas no pusfināla sacensībām notika Ziemeļamerikas Kognitīvais Prime un Eiropas titāns. Jūs varat izlasīt mūsu dziļo recidīvu otrajā dienā un intervijas gan ar Cognitive Prime, gan Titan.

Atjautības spēle (kognitīvā sarkana pret SK spēlēm)

Trešās un ceturtās vietas mierinājuma spēle sākās dienas notikumos. Ziemeļamerikas Kognitīvais Sarkans saskārās ar Eiropas SK Gaming par šāvienu 400 000 ASV dolāru apmērā. Abām komandām pagājušajā nedēļas nogalē ir bijis veiksmīgs turnīrs, un katra jūtama vienmērīgi.

Viena spēle

Kognitīvais sarkans pirmais asinis pirms 5 minūtēm iezīmēja pirmo asinsspiedienu ar Divios šūpojot dubultu nogalināšanu. Kognitīvais Sarkans turpināja šo impulsu pirmajās desmit minūtēs, uzņemot vadību zeltā un pieredzi ar 4-1 nāves gadījumu skaitu. Drīz pēc tam SK Gaming Zyrhoes izņēma trīs kognitīvās sarkanās personas, lai sasietu rezultātu 4-4. SK Gaming uzņem pirmo Gold Fury 12 minūšu laikā, un, šķiet, tie ir pārgrupējušies pēc to rašanās sākuma.

Kognitīvais sarkans spēs pāris minūšu laikā aizņemt gan otro zelta dusmu, gan ugunskuru, un izdarīt spiedienu uz SK Gaming ar komandas cīņām. Pēc 28 minūtēm Cognitive Red iznīcina SK Gaming titānu un uzvar pirmo spēli.

Otrā spēle

Ar lielu balvu skaitu uz līnijas, SK ir jāuzvar šī spēle, lai paliktu cīņā par trešo vietu. Divas minūtes otrajā spēlē, kognitīvā sarkana iegūst pirmo nogalināšanu. SK Gaming spēlē nedaudz vairāk aizsardzības un izspēlē Cognitive Red uzbrukumus spēles pirmajām desmit minūtēm, saglabājot rezultātu 3-0 par Cog Red.

Pēc 18 minūšu atzīmes, Kognitīvais sarkans uzvar pirmo Gold Fury un Fire Giant, palielinot savu zelta svinu par 15 000. SK Gaming, šķiet, nevar noķert pārtraukumu un cīnās, lai nogalinātu kādu no Kognitīvo Sarkano. Rezultāts saglabājas 11-0 kognitīvā sarkanā krāsā 20 minūtes spēles. Pēc 23 minūšu atzīmes, Cognitive Red izņem visu SK Gaming un iet par savu ienaidnieku Titānu. Viņi uzvar Titānu un nosargā 3.vietu Smite Pasaules čempionāts.

Fināli (kognitīvais prezidents pret Titānu)

Ar $ 800,000 starpību starp naudas balvām starp pirmo un otro vietu, abas komandas ieved visus, ko viņi ieguvuši, Smite Pasaules čempionāts. Kognitīvais prezidents, kas pārstāv Ziemeļameriku un Titānu no Eiropas reģiona, labākā no piecām spēlēm izcīnīja čempiona titulu.

1. spēle

Gan kognitīvā premjerministrs, gan titāns izspēlē spēli ar lēcienu pusi kartes vidū, parādot sportiskumu un jautrību, kas notiek fināla laikā. Pēc 4 minūšu spēle, komanda cīnās ar Cognitive Prime, kas uzvar 4-1.

Kognitīvais premjerministrs iegūst pirmo zelta dusmu 8 minūšu garumā un vada ar zeltu un pieredzi. Kognitīvais prezidents zaudē otro un trešo zelta dusmu, kam seko ugunsdzēsības gigants, pilnībā kontrolējot karti trīsdesmit minūšu laikā. Pēc ceturtā zelta dusmas kognitīvais prezidents pēc Titāna ienaidnieka Titāna uzvar un iegūst pirmo spēli.

2. spēle

Otrā spēle sākas ar Kognitīvo Sarkano zīmējumu, kas pirmajā minūtē uzzīmē pirmo asiņu. Kognitīvā Prime MLCSt3alth dominē tikai ar 3 nogalinājumiem spēles sākumā. Kognitīvais Prime uzņem zelta dusmas 7:30 zīmi un atkal pie 13:30 zīmes, ar rezultātu 5-1 Cog.

Pēc divdesmit minūšu spēle, Titānam nav torņu, un Kognitīvais Prime kontrolē lielāko daļu kartes. Kognitīvais prezidents uzvar ugunsgrēka milzu un ceturto zelta dusmu, veicinot viņu vadību vairāk nekā 20 000 zelta un pieredzes. Cognitive Prime nodrošina fināla otro uzvaru pret Titānu.

3. spēle

Titānam ir jāsaņem šī spēle, lai paliktu konkursā, ar $ 800,000 uz līnijas. Hi-Rez analītiķi ir pārliecināti, ka tas ir beigas Titānam, kad sākas trešā spēle. Kognitīvais prezidents nodrošina pirmo asins 2 minūšu atzīmi, taču spēle nākamo 6 minūšu laikā ātri sasniedz 2-2. Titāns pārņem Cognitive Prime pulksten 8:30 un 3 nogalina, lai vadītu 5-2. Titans iegūst pirmo zelta dusmu un uzvar otrā komandas cīņā, tagad vadot 9-5.

Titāna Ataraxia dominē ar trīskāršu nogalināšanu 17 minūšu laikā, un Titans uzvar otro zelta dusmu un ugunsdzēsēju milzu. Pēc 34 minūšu spēle, Titan ir spiests par kognitīvo premjera Phoenixes spēli un iznākt šajā pārsteidzošajā atriebības spēlē.

4. spēle

Kognitīvais prezidents tagad svīšana, sākotnēji domājot, ka fināls būs 3-0. Ceturtā spēle sākas ar titānu, kas nodrošina pirmo asinsspiedienu trīs minūtes.

Abas komandas spēlē vairāk aizsardzības un pēc 9 minūtēm komandas cīņa izceļas ar Titan vadošo 6-2. Titāns izmanto šo impulsu, lai nodrošinātu pirmo zelta dusmu, bet kognitīvais prezidents sāk citu komandas cīņu, likvidējot plaisu ar 12-10 Titānu.Pēc 24 minūšu atzīmes Titans uzvar citu Gold Fury un nogalina 4 Cognitive Prime spēlētājus.

Tad Titans turpina izņemt ugunsdzēsēju milzu un pēdējo reizi cenšas panākt kognitīvā premjera titānu. Titāns sasaista finālspēles, uzvarot šo ceturto spēli, kad abas iegūst piecas spēles.

5. spēle

Cobb Energy Performing Arts Centre enerģija ir neticama. Pēc tam, kad šķita pārliecināts, ka Cognitive Prime, Titan ikviens pārsteidza ar pēdējām divām spēlēm. Piektais un pēdējais sacensības sākas ar titāna vadību pēc komandas cīņas. Abas komandas spēlē ļoti aizsargājošās spēlēs, un pēc deviņām minūtēm cīnās ar citu komandas cīņu, kad Cognitive Prime izņem lielāko daļu Titāna, lai vadītu 6-4.

Kognitīvais Prime uzņem pirmo Gold Fury un dominē nākamās komandas cīņā, 14-6 Cog. Kognitīvais prezidents uzvar citu Zelta dusmu un patiešām pārņem karti. Pēc garas spēles Kognitīvais prezidents uzvar Titānu, lai kļūtu par Smite Pasaules čempioni!

Paldies, ka pārbaudījāt mūsu SWC pārklājumu GameSkinny. Gamer Launch, mūsu māsas produkts, ir lepna oficiālā tīmekļa vietne SMITE klaniem, ģildēm un komandām!