SMITE Super Regionals 2016 fināla rekapitalizācija un rezultāti

Radīšanas Datums: 19 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 14 Maijs 2024
SMITE Super Regionals 2016 fināla rekapitalizācija un rezultāti - Spēles

Saturs

Ceļš uz SMITE Pasaules čempionāts kļūst īsāks un īsāks par katru dienu. Hi-Rez Studios ar mazliet mazāk par diviem mēnešiem, lai dotos līdz labākajiem no labākajiem pasaules posmiem, tikko aptvēra ikgadējo Pro League Super Regionals pasākumu.

Četras NA komandas un četras ES komandas ieradās LAN posmā Hi-Rez Studios eSports Arena Alpharetta, GA - visi cerēja pieprasīt savu vietu šā gada pasaules čempionātos janvārī. Pēc daudzām cīnīties cīņās pusfinālā, četrām komandām bija jāsaskaras ar reģiona čempiona titulu. ES komandas NRG un Obey pirmās devās uz priekšu, pēc tam sekoja NA komandas Eager un Soar G2A.

Lūk, ko jūs neatbildējāt šajās rīcības pakotnēs labākajās piecās spēlēs.

ES finālspēle: NRG pret Obey

3-0, NRG labā

1. spēle

Dodoties šajā spēlē, NRG bija skaidrs iecienītākais. Pilnībā sastāvēja no pagājušā gada pasaules čempioniem Epsilon, nebija šaubu par to, ka NRG iznāks uzvarā.

Viņi ieņēma agrāko vadību 1. spēlē, buldozējot pa Orbītu katrā joslā, lai virzītu vairākus mērķus un gūtu gandrīz pilnīgu kartes kontroli. Viņi varēja paņemt divus Phoenixes, pirms Obey pabeidza visus NRG 1. līmeņa torņus.

Obey darīja visu iespējamo, lai mazinātu kaitējumu, ko NRG darīja, lai sasniegtu savus mērķus, liekot Uguns milzu pietiekami ilgi, lai ļautu Fīnikiešiem pārspīlēt, bet neuztraucēšanās ilgi. NRG stingri pievērsās Obey bāzei, ņemot Titānu un uzvaru ar vairāk nekā 2 reizes vairāk nogalināšanu nekā viņu pretinieks.

@ Yammyn_'s Ra snipes 😍 pic.twitter.com/GCMb2BJ2sT

- SmitePro (@SmitePro) 2016. gada 20. novembrī

2. spēle

Otra spēle šajā spēlē netika daudz labāk par Obey nekā pirmā. NRG ieņēma pirmo asins trīs minūšu laikā un pēc tam audzēja agrīnu vadību. Septiņās minūtēs izdevās ielauzties un zelta dusmas paņemt, bet par to samaksāja spēlētāja dzīve.

Izskatījās, ka pēc skaistām Athena spēlēm, kas nozvejotas četrām NRG biedriem, izskatījās, ka viss varētu pārvērsties par Obey, bet NRG spēja to darīt par labu 3-2 tirdzniecībai savā labā. Obey mēģināja to kompensēt, pārvietojoties uz Zelta dusmas. Vēlreiz NRG spēja tos izspiest, bet nespēja nodrošināt dusmas par sevi.

Pēc dažām minūtēm abas komandas atkal satikās pie zelta dusmas, bet šoreiz NRG iznāca virsū, noslaukot četrus spēlētājus, nezaudējot savu.

Ar 13k pieredzi un 7 k zelta svinu NRG bija neapturams. Viņi drīz vien stājās ceļā uz Obey bāzi un nodrošināja Titānu, uzvarot spēli ar gandrīz 4x vairāk nogalināšanu uz kuģa nekā Obey.

@ ObeyVariety jukes apkārt un izdodas palikt dzīvs ... līdz @AdaptingSMITE atrod viņu aiz Fire Giant! #SPL pic.twitter.com/Dy6myJaMWu

3. spēle

Tā bija pēdējā Obejas iespēja izlīdzināt spēles rezultātu un saglabāt reģionālā čempionāta sapni. Un pirmo dažu minūšu laikā tā izskatījās, ka viņi tiecas tieši to.

Pateicoties pirmajai asiņai, 1–1 tirdzniecībā ar NRG, mēs esam sasnieguši pamatu. Viņi zaudēja trīs biedrus zelta dusmās, bet paņēma divus NRG spēlētājus un turēja tos no putna nostiprināšanas. Drīz pēc tam atgriezās zelta dusmas pēc 12 minūtēm, pēc tam pēc otrās kārtas pēc otrās kārtas 17 min.

Braucot ar nelielu vadību, ko viņi guva no dažām izdevīgām komandas cīņām, Obey pārcēlās, lai nozagtu ugunsdzēsēju milzu no NRG ar labi novietotu Scylla ult. Bet NRG Isis to darīja tikko savlaicīgi, lai izspēlētu savu galvu un nostiprinātu Giant, iznīcinot Obey vadību un izvelkot 4k pieredzi un 5k zelta priekšrocības.

Ar dažu gudru lauksaimniecību un dažiem labi izpildītiem scuffles, Obey izskatījās, ka viņi varētu uzņemties vēl vienu vadību. Bet NRG nebija gatavs dot savu ieskatu, un vidū un vēlu spēlēs bija labi.

Ar Obey priekšrocību novēlotajā spēlē, kas sāk kļūt redzamākam, NRG zināja, ka laiks iezīmējas. Obey bija drosmīgs solis uz Fire Giant un spēja to nodrošināt, bet tas viņiem izmaksāja četrus spēlētājus un Phoenix. Tomēr NRG vēl nav spiests uzvarēt. Viņi mazliet vairāk sāka savu laiku, lai spēlētu to droši.

Visbeidzot, NRG pārcēlās uz zelta dusmu, kas tiem izmaksāja divus locekļus. Kaut arī Obejas labajā Fīniksā īsi pēc tam, kad tā bija, tad NRG labvēlīgāka situācija kļuva vēl lielāka, un viņi varēja neapstrīdēt visus trīs Phoenixes un Ugunsdzēsēju milzus.

Viss, kas bija vajadzīgs, bija viena pēdējā komanda (un 3-0 slaucīšana sekojošajā cīņā), lai uzvarētu Titānu un uzvaru. Un ar to NRG devās prom ar ES čempiona titulu.

3-0 sweep over @TheObeyAlliance dod @NRGgg Eiropas reģionālajam čempionātam! #HRX #SPL pic.twitter.com/7pLzG9Gs49

NA finālspēle: Eager vs Soar G2A

3-1, par labu Eager

Šis spēļu komplekts bija savvaļas brauciens. Izskatījās, ka tā varētu būt vēl viena slaucīšana, bet Soar veica drosmīgu darbu, lai uzvarētu čempionāta titulu. Bet galu galā Eager iznāca uz augšu.

1. spēle

Eager sāka darboties spēcīgi, iegādājoties First Blood un vēl divus Soar biedrus 3-2 tirdzniecībā, kas krita viņu labā. Lai gan Soar mēģināja pakārt atpakaļ un saimniekot savu joslu, Eager viņus bez grūtībām pārspēja, lai iegūtu nelielu karti un XP priekšrocības.

Tikai septiņu minūšu laikā Eager devās uz pirmo zelta dusmu un nāca to bez problēmām. Pēc pāris komandas cīņām, Fury respawned un Eager pārņēma to otro reizi. Kaut Soar mēģināja atgūt no priekšrocībām un kartes kontroles, ko Eager bija veikusi, Eager devās uz trešo zelta dusmu pie 21 minūšu atzīmes. Tas atstāja tos ar 10K pieredzi un 8K zelta vadiem. Neilgi pēc respawn 26 minūtēs Eager ieguva savu ceturto un pēdējo zelta dusmu.

Ar skaidru priekšrocību no visiem savāktajiem mērķiem, Eager paplašināja savu vadību, paceļot 3–2 tirdzniecību uz Soar un arī uzņemot ugunskuru. Ar tik spēcīgu vadību viņi spēja sasniegt visus 1. un 2. līmeņa mērķus, pirms Soar spēja virzīt vienu torni.

Pēc viena galīgā komandas cīņa, kas beidzās ar 5-0 slaucīšanu Eagera labā, ceļš bija skaidrs, lai paņemtu vidū Phoenix un pirmais uzvaru virzītu uz Titānu.

@ SoaRGaming zaudē 1. spēli pret @EgrWorld, kas ir sērijas sākumā! #SPL #HRX pic.twitter.com/5U0K9WcWOR

2. spēle

Soar laipni nesaņēma šādu milzīgo sakāvi un nāca klajā nākamajā spēlē. Viņi ieguva First Blood mazāk nekā vienu minūti, bet tas, šķiet, nemaz netraucēja Eager. Pēc šī sākotnējā zaudējuma Eager neapmierinoši satrieca Soaru, līdz viņi atguva savu priekšrocību, pēc tam drīz pēc 11 minūtēm ieguva zelta dusmas.

Soar atriebās ar 2-0 komandas cīņu savā labā, un drīz pēc tam iznāca citā 2-2 tirdzniecībā. Eager centās viņus sabojāt un atriebties par 4 nāves gadījumiem, kas iegūti no tiem, bet viņu laiks nebija tur, un viņi, šķiet, nespēja sadarboties komandas scuffle.

Neskatoties uz izkaisīto laiku, Eager 18 minūšu laikā ieguva otro zelta dusmu, pēc tam ieguva priekšrocību 2-1 skumjā džungļos. Drīz pēc tam viņi ieguva vēl vienu Zelta dusmas, lai atkal uzņemtos vadību.

Abas komandas dejoja viens pret otru līdz aptuveni 26 minūšu atzīmei, kad Eager devās uz ugunsdzēsēju milzu un nostiprināja to. Ar bumbiņu rokā un Soar par nopietnu trūkumu, Eager ieguva savu ceturto zelta dusmas 30 minūšu laikā.

Mazāk nekā minūti vēlāk, Eager izdevās noslaucīt visus piecus Soar biedrus, pēc tam nogrima savu bāzi, lai uzvarētu Titan un 2.

Nomieriniet tur @eGrDivios_! pic.twitter.com/YdeeEV3Xjn

3. spēle

Izskatījās, ka tā varētu būt ceļa beigas Soaram, bet 3. spēlē tās izvilka stabilu uzvaru.

Ēdnieks paņēma pirmo asinīm 2-0 tirdzniecībā mazāk nekā divas minūtes, un pēc tam pāris minūšu vēlāk iznāca uz cita skūšanās ar Soar. Bet tā bija pēdējā reize, kad Eager bija ieguvums šajā spēlē.

Soar nākamajai komandas cīņai izdevās panākt 2-4 tirdzniecību savā labā, pēc tam 11 minūšu laikā nodrošināja zelta dusmas. Vēl viens 2-0 cīnījās savā labā (un iespaidīgs 6/0 KD ieraksts Andinstera Thorā). Soar veselīgu svinu. Viņi snauda to citā 2-0 tirdzniecībā, kas paplašināja savas priekšrocības un deva viņiem arī dažus 2. līmeņa mērķus.

Drīz pēc tam Soars dominēja komandas cīņā, kas atstāja četrus Eager biedrus, pēc tam ienāca ienaidnieka Phoenix vidū, lai pirmais uzvarētu 26 minūtes.

Tas vēl nav beidzies! @SoaRGaming atgriezīsies 3. spēlē, lai piespiestu citu spēli pret @EgrWorld! #SPL #HRX pic.twitter.com/VKwaDjqryT

4. spēle

Tā bija saspringta spēle, jo Soāra liktenis bija līdzsvarā. Bet galu galā Eager atguva savu pamatu un iznāca uzvaru.

First Blood devās uz Eager četru minūšu laikā, un drīz pēc tam, kad 2-2 džungļu cīņa radīja Eager vēl vairāk priekšrocību. Soar centās tos izspiest pa joslu un paķert dažus galvenos džungļu mērķus, bet Eager bija pārāk agresīvs un bija pārāk daudz kartes, lai viņi varētu gūt lielu progresu.

Pēc 10 minūtēm Eager ieguva savu pirmo zelta dusmu. Neilgi pēc tam, kad dusmas bija pārspīlētas, komandas atkal satikās un Eager iznāca uz augšu ar 4-0 slaucītājiem, pateicoties fantastiskam Zapmana Ramas nogalinājumam. Pēc 16 minūtēm otrais zelta dusmas kritums bija arī Eager.

Pēc 21 minūšu atzīmes, Eager bija nopietna 20k pieredze un 15k zelts pār Soar. 22 minūšu laikā viņi paņēma trešo zelta dusmas, bet Soar atriebās, trīs minūšu laikā noslaukot trīs savus biedrus.

Acīmredzot, Eager paņēma ugunsdzēsēju, tiklīdz viņi atkal izdziedāja, tad uzstāja visus Soara mērķus, lai iegūtu pilnīgu kartes kontroli. Drīz Soar nebija torņu un Phoenixes, bet Eageram vēl bija pieci torņi un visi putni.

Šī skaidrā priekšrocība mudināja Eager ātri izbeigt spēli, viegli sasniedzot Soar titānu pie 26 minūšu atzīmes. Viņi devās prom ar augstāko sēklu Pasaules čempionātam un NA čempionu titulu.

Apsveicam @EgrWorld par uzvaru Ziemeļamerikas reģionālajā čempionātā! #SPL #HRX pic.twitter.com/Ilv1JpsPFP

- SmitePro (@SmitePro) 2016. gada 21. novembrī

Kas ir nākamais Eager un NRG?

Pēc vairāku ilgi cīnījušies un uzvarējušām cīņām, Eager un NRG ir pelnījuši sev automātiskas vietas Worlds Stage janvārī SMITE Pasaules čempionāts Atlantā, Ga. Pārējiem Super reģionālajiem dalībniekiem būs jācīnās ar kronšteiniem, lai iegūtu galīgo čempionāta titulu - kas noteikti būs jautri skatīties tuvākajās nedēļās.

Palieciet uz GameSkinny, lai iegūtu vairāk SPL darbības un lielāko pārklājumu SMITE gadījumu.