AFC South klasifikācijas ir šeit un periodā; Izvēlieties Colts & period;

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 12 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 4 Maijs 2024
AFC South klasifikācijas ir šeit un periodā; Izvēlieties Colts & period; - Spēles

Saturs

EA lēni atklāj savus Madden 16 reitingus. Esot vasaras mirušajiem, mēs ņemsim kaut ko kaulu, ko viņi mest. Jaunākais atklājums dod mums AFC dienvidos, konferencē ar varbūt vismazāko intrigu visu futbolu.

Izdilis

Iespējams, ka jūsu vieglākais ceļš uz spēlēm. Labākā komanda sliktajā nodalījumā ar ceturtdaļu, kurš ir novērtējis 16 punktus augstāk nekā nākamais puisis. Tikai ceru, ka viņi nemaina spēlētāju statistiku attiecībā uz spēlēm.

Izdilis

Tiem no jums, kuriem patīk Madden jaunā aizsardzības kontrole, Watt un jaunais papildinājums Vince Wilfork (viņam kaut kādā brīdī ir jāiet pensijā, vai ne?) Radīs nevainojamu aizsardzības līniju kombināciju. Iegūstiet JaDeveon Clowney kādu pieredzi, un jūs uzvarēsiet, lai uzvarētu katru spēli 3-0.

Izdilis

Ja jums patīk futbols, bet nevarat to baudīt, uzņemiet šo riepu ugunsgrēku. Spēlējiet kā jauniesaucamais Marcus Marriota un izmantojiet savu 88 ātrumu, lai izvairītos no piecas reizes spēles izspiešanas. Viņš ir vienīgā spilgta vieta komandā, kas nav bijusi aktuāla kopš pagājušā gadsimta. Tas ir labs veids, kā nonākt pie kontroliera caur TV.

Pilns AFC South ir šeit, un visi līdz šim atklātie vērtējumi ir atrodami šeit.